• Yenilendi
Özel ad Bantlar Metin marka Moral taktikleri Askeri Nakış yama

Özel ad Bantlar Metin marka Moral taktikleri Askeri Nakış yama

Rating 
₺ 7.23
₺ 8.50
-15 %

Malların miktarı
Sipariş verilebilir

   uyarı!!!lütfen satın almadan önce içeriğini okumak her yama 8.5 $bu yama renk çeşitli vardır, her renk benzersiz bir numarası vardır, onlar sol üst köşesinde görüntü.
siparişler sonra teslim,lütfen yamalar ve yama numaralar bize sayısını koymak,aksi takdirde biz nakliye mümkün olacak!!!
örneğin : Ben PB001 gerekir * 3 ve PB002 * 3yukarıdaki içeriğini okumak için emin olun, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın   özel ad Bantlar Metin üzerinde marka Moral taktikleri Askeri Nakış yama geri Kanca & DÖNGÜ BOYUTU : 10 cm * 5 cm  biz yapabilirsiniz Rus yazı tipleri, İbranice fontları ve ihtiyacınız herhangi bir yazı bu ürünlerher iki tarafta Kanca & Döngü ile donatılmıştır  bu ürün özelleştirmek için özgürlük yüksek derecede, " ADı " ve " seat1-2 " doldurabilirsiniz özel içerik, onlar adınız olabilir, rütbe, kan tipi, USMC, veya metin özelleştirmek istiyorsanız. ayrıca özelleştirmek herhangi bir metin bilgileri (yasal izni kapsam), Tercihen en fazla 5 hatları metin.   özel ürün satın, bilgileri dikkatlice okuyunuz!!!!!!!!  1 özel gideri Hakkında her 10.5 dolar özel çift taraflı Kanca & Döngü bantlar ile vardır  Hakkında 2 renk özel bant bez renk, desen ve ürün görüntüleri, özelleştirmek yazı tipi, renk bant mektuplar ve smear aynı çünkü nedenlerle fotoğraf çekmek için, renk farklılıkları olabilir  3 boyutu Hakkında varsayılan boyutu uzunluk 10 cm genişliği 6 cm, eğer boyutunu değiştirmek istiyorsanız, bize söyleyebilir, maksimum uzunluk 15 cm, maksimum genişliği 10 cm  4 Hakkında zaman özel bant 7 iş günü gerekir  5 nakliye ücretleri Hakkında ABD ücretsiz kargo diğer ülkelere nakliye, ilk 5 $, 1 $ her artış 0.5 eğer satın farklı stilleri, sipariş teslim sonra, hiçbir otomatik bulundu, nakliye birleştirmek bize söyleyin lütfen, biz nakliye birleştirmek için yardımcı olacaktır  6 nasıl sipariş aşağıdaki içeriği doldurunuz, ve bize e-posta gönderebilirsiniz 1. By varsayılan, aşağıdaki formu kullanın lütfen bize özelleştirmek için içerik : seat1 = " içerik "; seat2 = " içerik "; seat3 = " içerik "; seat4 = " içerik "; (onlar adınız olabilir, kan tipi, rütbe, USMC, ve metin özelleştirmek istiyorsanız) 2. Yama boyutu (varsayılan 10 cm * 6 cm) 3. özel içerik konumunu değiştirmek istiyorsanız, bir taslak çizmek lütfen bize e-posta 4. yama desen değiştirmek istiyorsanız, resim göndermek lütfen, biz üretim olmadığını teyit etmek mümkün olacak, yanı sıra üretim maliyetini artırmak için olsun  İşte bazı rütbe, referans için   E-1
özel (PVT)
özel Birinci Sınıf (PFC) Onbaşı (LCpl) onbaşı; (Cpl) çavuş (Sgt) personel Çavuş (SSgt) Gunnery Çavuş (Gy Sgt) usta Çavuş (MSgt) Master Gunnery Çavuş (MGy Sgt) O-1
ikinci Teğmen (2d Lt)
İlk Teğmen (1 Lt) kaptan (Capt) binbaşı (Maj) teğmen Albay (Lt Col) albay (Col) Brigadier Genel (BGen) Tümgeneral (MGen) teğmen Genel (Lt Gen) genel (Gen)          biz bilgisayar nakış ve üretiminde uzmanlaşmış 3 D PVC kollukları adı bant. içerik içerir askeri/oyun/çocuk ürünleri. karşılama müşterilerine satın  nakliye hakkında : alma mal adresi ve temas sağlamak için emin olun doğru  biz Çin post'un e Packte ve Çin Sonrası Hava Posta. 1 Çin post'un e Packte sadece shipping ABD Birleşik Krallık ve Avustralya, diğerdevlet nakliye olamaz!!  çin post'un e Packte teslim süresi : ABD nakliye : genel 7-15 gün içinde teslim tamamlamak Birleşik Krallık genel 7-15 gün içinde teslim tamamlamak Avustralya : genel 7-15 gün içinde teslim tamamlamak followi dikkat lütfenng İçindekiler avustralya etmez adresi ve posta kodu Lord Howe Island2898 Norfolk Adası2899 Christmas Adası6798 Coco (keeling) Ada6799antarktika71512 Çin Post Hava Posta nakliye olabilir birçok ülke, ancak, ulaşım süresi uzundur, uluslararası alıcı teslim süresi yaklaşık 7-30 gün, sevkiyat sonra, biz e-posta size takip numarası anlatacağım, nakliye zaman kontrol edemez,sabırla bekleyin lütfen!   .

Anahtar Özellikler

Marka Adı:
YJHQMD
boyut:
10cm*5cm
teknik:
İşlemeli
stil:
Kanca & Döngü
özellik:
3D
Model Numarası:
same picture
Ürün Tipi:
Yamalar

Benzer ürünler kategorisinde