• Yenilendi
V2 PHOX2-433/V2 PHOX4-433 Uzaktan Kumanda Verici Yedek

V2 PHOX2-433/V2 PHOX4-433 Uzaktan Kumanda Verici Yedek

Rating 
₺ 6.40
₺ 8.00
-20 %

Malların miktarı
Sipariş verilebilir

V2 PHOX2-433/V2 PHOX4-433 Uzaktan Kumanda Verici Yedek
şartname &açıklama  bu Uzaktan Kumanda V2 Ile Uyumlu433.92 mhz sadece : PHOENIX 2, PHOENIX 4, lütfen dikkat bu uzaktan yüz kopya uzaktan, bu orijinal uzaktan gelen kodu kopyalayıp gerekir, yoksa bir elinde uygulanabilir orijinal uzaktan, o olacak kopyalama olamaz, onu satın almayın lütfen. paket içerir
1 x Uzaktan Kumanda(pil dahil)
1 x Anahtarlık 1 x İngilizce Kılavuzu nasıl çoğaltın uzaktan adım 1 : uzaktan Silmek
1) Tıklayın ve birlikte Kilit ve Kilidini düğmeleri Tutun-Led 3 kez yanıp söner
2) kilit düğmesi ve yayın kilidini düğmesi holding Tutmak
3) düğmesi 3 kez itin kilidini kilit düğmesi ve holding Tutmak, Led yanıp başlayacak non-stop
adım 2 : clone orijinal uzaktan
1) 1 düğmesine Tıklayın ve tutun clone orijinal uzaktan ve 1 düğmesine uzaktan. led kadar tutan tutmak yapacak 2 sonra 3 sonra yanıp söner gider Istikrarlı ve başarıyla klonlanmış.
2) nedense daha sonra gitmez klon 2 yanıp söner, demektir sinyal aracılığıyla gitmez, vardiya lütfen almak kadar yavaş yavaş yukarı ve aşağı uzaktan noktası nerede yoluyla gidecek. Unwork Resons birçok testlerden sonra uzaktan kumanda klonlama olmaz, veya başarılı klonlama, ama kapıları çalıştırmayın. kaç nedenlerle olabilir : 1) orijinal uzaktan kumanda pil düşük güç. (bile çalışıyor) çözüm-yeni pilini değiştirmek. (eğer multimetre gerilim kontrol var. eğer daha az voltaj 1 Volt pil hiçbir yeni olsa bile iyi. örneğin Pil 12 V 11 V var olmalıdır) 2) emin fabrika test kodu, silinir başlangıç klonlama önce. eğer düzgün kod boşluk yapılır, kısa herhangi bir düğmeye basın. işık tüm anda yanıp olmaz. eğer ışık flaş zaman kısa herhangi bir düğmeye basın yanlış gümrükleme işlemi yapılır. gümrükleme süreci tekrar tekrar edin. 3) Zaman klonlama iki kez yanıp led ve hiçbir daha. 868 Mhz frekans uzaktan kumandalar kontrolleri maç harder klon, herhangi bir diğer frekans uzaktan kontrolleri daha. lütfen sabırlı olun. karar yok uzaktan hatalı olduğunu. tüm uzaktan kumanda derin sevk önce test ve 100% çalışma düzeni. en iyi klonlama pozisyon bulmak zorundadır. çoğu durumda en iyi pozisyonu geri geri olduğunu. ama her zaman değil. On farklı modelleri ihtiyacınız olabilir diğer pozisyonlar kullanın (yüz yüze, yan yan, T pozisyon ve vb gibi) Lütfen izle video feryat. gördüğünüz gibi video ilk düğmesi klon tamam, ikinci düğme değil (video süresi 0.22 s) iki kez yanıp led ve hiçbir daha. sadece zaman ben taşındı uzaktan aşağı sadece biraz başarıyla klonlanmış.

Anahtar Özellikler

Destek APP:
Hayır
kanal:
4
paket:
Evet
kullanım:
Elektrikli Kapı,Otomatik perdeler
frekans:
433 mhz
Model Numarası:
SMG-001V2
Kablosuz Iletişim:
RF
Marka Adı:
Scimagic-RC
Frequency:
433MHZ
Chip:
Copy code
Voltage:
12V
Transmission distance:
30 meter (open space)
Buttons:
4
Material:
metal and PVC
Working power:
≤12MW
Working distance:
30 meter (open space)
Name:
V2 PHOX2-433 / V2 PHOX4-433 Remote Control Transmitter Replacement

Benzer ürünler kategorisinde